Op woensdag 12 maart 2025 zetten Max Uilenbroek, Lucas Koning en Robert Graat – onder toeziend oog van leden van de scheidsrechters- en sponsorcommissie – hun handtekeningen onder een drie jarige sponsorovereenkomst. Met hulp van Federmann en Oomen & Sweep Advocaten worden onze scheidsrechters binnenkort van een nieuw tenue voorzien.
Alliance had zich geen toepasselijkere sponsoren kunnen wensen. Federmann en Oomen & Sweep Advocaten representeren de scherpe blik die scheidsrechters nodig hebben en het vermogen om partijen te begeleiden en geschillen fair op te lossen. Max Uilenbroek: ‘Goed zicht telt. Federmann zorgt daar al 175 jaar voor met mooie brillen en de beste contactlenzen. We geloven in de aanpak van Alliance om scheidsrechters zelf op te leiden en zijn als Haarlems bedrijf trots om hieraan bij te dragen’. Ook Oomen & Sweep Advocaten is in Haarlem gevestigd en wordt geroemd om haar specialistische juridische kennis voor ondernemers en particulieren.
Onze clubscheidsrechters zijn hartstikke belangrijk. Met alle betrokken partijen op en om het veld – spelers, trainers en supporters – zorgt de scheidsrechter ervoor dat wedstrijden sportief en plezierig verlopen. Zonder hen kan er niet gevoetbald worden. Alliance zet dan ook volop in op het enthousiasmeren, begeleiden en opleiden van scheidsrechters. De scheidsrechterscommissie organiseert workshops, coacht scheidsrechters én coördineert de planning en indeling van scheidsrechters voor de wedstrijden waar de leden worden ingezet als scheidsrechter. De commissie heeft, met de inzet van trainers/teamleiders en betrokken spelers en ouders, grote stappen gezet in de organisatie van ‘het fluiten’ in de club en zal deze de komende periode blijven zetten.
Een herkenbaar tenue draagt er aan bij dat de scheidsrechter serieus wordt genomen en zijn of haar rol goed kan spelen. Daarom zijn we blij dat Federmann en Oomen & Sweep Advocaten het mogelijk maken om nieuwe tenues aan te schaffen. Het tenue bestaat uit geel (of blauw) shirt, broekje en kousen. Michael Kolf heeft het ontwerp van het shirt verzorgd, met een mooi detail op de borst en subtiele vermelding van de sponsoren op de mouwen. Naar verwachting zullen de scheidsrechters van Alliance op zeer korte termijn acte de présence kunnen geven in het nieuwe tenue.